Úvodní stránka » Magazín, Tip redakce

Apple zveřejnil jméno výherce šeku na $ 10.000 USD

Vložil na 7.3.2012 – 12.00 Žádný komentář

Apple oznámil jméno šťastného výherce šeku na $ 10.000 USD do iTunes Store. Ten získal výhru díky stažení v pořadí 25miliardté aplikace z iTunes Store.

Již minulý rok připravil Apple velice podobnou soutěž, kdy vyhlásil vítěze na základě dosažení 10 miliard stažených aplikací z iTunes Store. Nyní byl milník nastaven výše, a to hned na 25 miliard.

Netrvalo ani dva týdny od vyhlášení a soutěž došla ke zdárnému výsledku. Apple nyní konečně oznámil i s napětím očekávané jméno a zemi šťastného výherce, jemuž stažení 25miliardté aplikace vyneslo výhru v podobě šeku k nákupu v iTunes Store ve výši $ 10.000 USD.

Oním šťastlivcem se stal Chunli Fu a jak už jméno napovídá, pochází z nejlidnatější země světa, Číny. A jakoupak aplikací, že si svou výhru zasloužil? Tučný šek mu vynesla volná varianta mytí krokodýlaWhere’s My Water? Free.

Výherci nezbývá než gratulovat. My ostatní můžeme jen doufat, že se na nás usměje štěstí při dosažení 50. miliardy. Kdo ví, dalším výhercem může být právě někdo z nás.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar