Úvodní stránka » Software, Tip redakce

Apple vydal další aktualizaci Safari

Vložil na 27.3.2012 – 12.00 Žádný komentář

Společnost Apple vydala další aktualizaci svého webového prohlížeče Safari. Nejnovější update opravuje některé důležité chyby, které se v nedávnu objevily.

Jsou to všehovšudy dva týdny, co Apple uvolnil aktualizaci 5.1.4. Nyní přichází s další aktualizací svého webového prohlížeče Safari, tedy verzí 5.1.5.

Nejedná se tradičně o žádný velký update, avšak jeho instalaci vám rozhodně doporučujeme. Řeší totiž některé často reportované potíže, kterých si uživatelé v posledních týdnech všimli.

Tou hlavní je problém se správným zobrazením webových stránek při spuštění Safari v 32bitovém režimu. Dále pak ale řeší i několik menších oprav, například problém se stabilitou instalace za pomoci nástroje Software Update na Mac OS X Server 10.6.8.

Aktualizaci Safari 5.1.5 si můžete stáhnout přímo prostřednictvím nástroje Software Update (Aktualizace softwaru) nebo ze stránek společnosti Apple.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar