Úvodní stránka » Software, Tip redakce

Apple vydal aktualizaci Mac OS X 10.7.3

Vložil na 6.3.2012 – 12.00 Žádný komentář

Apple včera vydal aktualizaci systému Mac OS X 10.7 „Lion“ v jeho poslední verzi. Jedná se o minoritní update, který však řeší jeden podstatný problém.

V některých případech, jejichž počet v poslední době značně vzrostl, totiž docházelo k problémům při obnově systému ze zálohy na Time Machine.

Takový problém je vcelku zásadní, protože v případě ztráty počítače, poruchy disku nebo zkrátka potřeby návratu k předchozí záloze, uživatel samozřejmě spoléhá na snadné obnovení systému právě z Time Machine, která je úžasným integrálním prvkem Mac OS X pro zálohování. V případě, že dojde k problému s obnovou, zálohování vcelku ztrácí smysl.

Samozřejmě, že problémy nebyly kriticky vážné, vždy bylo možné potřebná data alespoň selektivně vykopírovat ze zálohy, avšak to není úplně to, na co bychom byli u precizně fungujících Apple zařízení zvyklí. Právě proto Apple vydal Supplemental Update, tedy drobné vylepšení, pro aktuální verzi Mac OS X „Lion“ (10.7.3).

Tento update je přístupný prostřednictvím Software Update, resp. nástroje Aktualizace softwaru. Velikost celé aktualizace je 24,55 MB.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar