Úvodní stránka » Software, Vybíráme

Adobe zpřístupnilo Photoshop CS6 beta veřejnosti

Vložil na 23.3.2012 – 6.00 Žádný komentář

Společnost Adobe poprvé v historii zpřístupnila široké veřejnosti zcela zdarma betaverzi svého nového Photoshopu CS6. Kde ji můžete legálně získat?

Nový Photoshop CS6 je teprve ve stádiu betaverze, avšak již nyní stojí za vyzkoušení. Přináší totiž velké množství novinek, vylepšení a unikátních funkcí.

Tou nejzajímavější je jistě využití GPU pro zrychlení výpočetního výkonu. Nový Photoshop CS6 je tak ještě o poznání rychlejší než dosavadní verze.

Je to poprvé v historii, kdy tento high-end grafický editor byl zpřístupněn široké veřejnosti zcela zdarma – byť pouze ve formě této betaverze. I vy si proto můžete stáhnout nejnovější betu Adobe Photoshop CS6, a to přímo ze stránek Adobe.

Tato verze je k dispozici pro systémy MS Windows a Mac OS X, avšak pouze v 64bitové podobě. Zdá se, že do budoucna bude Adobe CS přístupné výhradně v 64bitovém módu.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar