Úvodní stránka » Magazín, Vybíráme

Vyhrajte Mini Boombox od Logitechu!

Vložil na 27.2.2012 – 6.00 Jeden komentář

Na AppZone.cz jste si již zvykli na zajímavé soutěže o hodnotné ceny. Nyní pro vás máme opravdovou lahůdku, zvukový systém Mini Boombox od Logitechu.

Po řadě her, zajímavých aplikací či nějakého toho přenosného pevného disku vám v aktuální soutěži nabízíme hit poslední doby, kompaktní zvukový systém Logitech Mini Boombox!

Zvukový systém Logitech Mini Boombox je sice malý, ale jeho velikost spočívá v jeho vlastnostech a výkonu. Má speciálně navrženou akustickou komoru, díky níž si můžete vychutnat skvělý zvuk s posílenými basy, a praktický hlasitý telefon s vestavěným mikrofonem, který vám nabídne telefonování s čistým, nerušeným zvukem v kanceláři, v autě nebo na zahradě vašeho domu. Výborně se hodí pro telefonní hovory nebo video chat – ať budete sami nebo si vás bude povídat více.

Tento zvukový systém můžete nyní vyhrát v soutěži, která bude probíhat celý tento týden, tedy od 27. února do 4. března 2012. Chcete-li se soutěže zúčastnit, stačí, když nám prostřednictvím kontaktního formuláře napíšete jaká je maximální udávaná doba provozu na jedno nabití baterie. Do předmětu zprávy uveďte heslo „Soutěž“.

Jako obvykle akceptujeme pouze jednu odpověď z konkrétní IP adresy. Pokud nám jich přijde více, všechny budou považovány za neplatné. Na výhru nevzniká právní nárok. Soutěžící souhlasí s uvedením svého křestního jména a prvního písmene příjmení v případě výhry na stránkách AppZone.cz. Soutěž trvá od 27. února do 4. března, v pondělí 5. března 2012 vyhlásíme vítěze na stránkách AppZone.cz.

Přejeme vám hodně štěstí!

Poznámka: Na základě komentářů řady z vás musíme rozšířit pravidla tak, aby měla soutěž smysl. V případě zadání odpovědi do komentáře k tomuto článku bude daný komentář smazán a vaše odpověď nebude akceptována. Bude-li se situace opakovat častěji, může dojít k trvalému vyřazení příslušného soutěžícího ze všech soutěží na AppZone.cz. K odpovědím na soutěžní otázky používejte výhradně kontaktní formulář.

Jeden komentář »

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar