Úvodní stránka » Magazín, Tip redakce

Vyhrajte 10.000 USD do iTunes Store

Vložil na 20.2.2012 – 12.00 Žádný komentář

Apple spustil odpočet do 25 miliard stažených aplikací z iTunes Store. Ten, kdo si stáhne právě 25.000.000.000. aplikaci, vyhraje tučnou odměnu.

Onou odměnou bude šek na $ 10.000 USD, které budete moci uplatnit v lokálním iTunes Store, resp. iTunes Store země, do níž náleží váš uživatelský účet.

Hranice 25 miliard je již skutečně blízko, zbývá posledních zhruba půl miliardy, což je, dle současného očekávání, záležitost maximálně několika dní. Po vyhlášení soutěže se totiž zájem o aplikace z iTunes Store dále rozrostl.

Soutěžit můžete dvěma způsoby – jednak samotným stažením aplikace. Pokud se trefíte do onoho správného okamžiku, výhra vás nemine. Další možností je účast bez toho, abyste skutečně něco stahovali. V tom případě stačí vyplnit formulář a odeslat jej. Opět i zde se musíte trefit do správného okamžiku. Počet možných odeslaných formulářů na den na osobu je 25.

Jakmile soutěž skončí, budeme vás informovat o výsledku. Zatím držíme palce a snad se štěstí usměje právě na někoho z vás.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar