Úvodní stránka » Novinky, Vybíráme

Viceprezidentem pro maloobchod se stává…

Vložil na 1.2.2012 – 12.00 Jeden komentář

Dosavadní generální ředitel společnosti Dixons Retail, která provozuje mj. Electroworld nebo e-shop Pixmania, John Browett nastupuje na místo viceprezidenta Apple.

Apple o tom informoval v pondělí v odpoledních hodinách našeho času. Browett, který byl od roku 2007 generálním ředitelem společnosti Dixons Retail, měl na starosti mj. kompletní zajištění strategie pro obchodní řetězec se spotřební elektronikou Electroworld nebo plánování strategie a koncepci populárního e-shopu Pixmania.

Od dubna letošního roku pak má být přímo zodpovědný za retailovou strategie Apple a chystanou další vlnu expanze v globálním měřítku. Odpovědný přitom bude přímo současnému generálnímu řediteli Apple, Timu Cookovi.

John Browett by měl mít na starosti zejména veškeré záležitosti týkající se plánování rozvoje Apple Store po celém světě, rozvoje služeb zákazníkům a dalšího servisu, který je pro koncové uživatele a zákazníky nezbytný.

Jeden komentář »

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar