Úvodní stránka » Hardware, Vybíráme

Unikly fotografie nového iPad 3

Vložil na 9.2.2012 – 12.00 Jeden komentář

V noci na dnešek došlo k údajnému úniku fotografií chystaného nástupce současného jablečného tabletu, který by se měl začít prodávat již v průběhu března.

iPad 3 by měl, podle dosud získaných informací, disponovat retina displejem s vysokým rozlišením, kapacitně dvojnásobně velkou baterií proti současné a v neposlední řadě také čtyřjádrovým procesorem A6.

Právě zvětšenou baterii, která by měla být i jinak řešena, nyní potvrzují údajné snímky z výroby. Stejně tak je patrné, že změn doznal také fotoaparát, který by měl být umístěn blíž k hraně a zřejmě bude i o něco kvalitnější (8 Mpix jako v případě iPhone 4S? Kdo ví.)

iPad 2 a iPad 3 - srovnání zadního krytuNeobjevila se však žádná fotografie přední části tabletu, která by naznačovala konkrétnější informace o použitém displeji. Stále tak lze pouze spekulovat, zda se retina technologie na tabletu skutečně dočkáme či nikoliv a jaké vlastně rozlišení můžeme očekávat.

Informace o použití čipu A6 však byly dementovány. Údajně by měl být i nový iPad 3 osazen dvoujádrovým procesorem A5, stejně jako předchozí model. S ohledem na konkurenční vývoj u Samsungu, kde jsou přípravy čtyřjádrového procesoru pro tablety v plném proudu, lze však takovému tvrzení zatím jen těžko věřit. Opravdu jasno ale bude teprve v okamžiku, kdy Apple nový tablet představí.

Jeden komentář »

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar