Úvodní stránka » Novinky, Vybíráme

Společnost iTV varovala Apple před zneužitím názvu

Vložil na 15.2.2012 – 6.00 Žádný komentář

O televizi z produkce společnosti Apple se hovoří již delší dobu. Často se spekuluje zejména o jejím názvu, kde často zaznívá termín „iTV“. Britská společnost stejného jména se však nyní rázně ohradila.

Právě britská televizní společnost iTV již v minulosti donutila Apple ke změně názvu jeho produktu. Namísto představené Apple iTV jsme se tak po delší době od prezentace dočkali Apple TV.

Nyní označení Apple iTV znovu zaznívá v souvislosti s připravovaným televizorem, který by měl Apple v průběhu letošního roku představit a uvést do prodeje. Dosud však nikdo tento název oficiálně nekomentoval a jedná se tedy pouze o neověřené fámy.

I přesto se ale vedení britské společnosti iTV rozhodli i tentokrát bránit a alespoň preventivně vyrozuměli management Apple, že si nepřejí, aby případný produkt z dílen nakousnutého jablka nesl jejich registrované označení.

Reakci Apple na toto vyjádření se prozatím nepodařilo získat, avšak objevují se již nové varianty názvu, které by případný televizor značky Apple mohl nést. Nechybí mezi nimi Apple TV+, Apple HDTV nebo Apple iHDTV. Jak to ale nakonec opravdu bude, to se teprve uvidí.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar