Úvodní stránka » Novinky, Tip redakce

Snazší filtrování českých filmů v iTunes

Vložil na 3.2.2012 – 6.00 Jeden komentář

Česky dabovaných filmů v iTunes Store zatím příliš mnoho není. Popravdě, jsou dva. Již brzy by se ale jejich množství mělo znatelně zvýšit. Jak je pak ale nalézt?

Když jsme na podzim jako první informovali o chystaném zařazení českých filmů do iTunes, očekávali jsme, že tempo bude poněkud rychlejší. Bohužel, vše se malinko táhne a ještě si tak chvíli počkáme, než bude nabídka opravdu dostatečná.

Již nyní však v iTunes Store nalezneme dva česky dabované filmy. Tím, který přišel jako první, je film Auta 2 z dílny společnosti Pixar. Tím druhým, ze stejnojmenné firmy, je pak pohádka Na vlásku. Oba filmy pocházejí od produkční společnosti, která toho má s Applem společného opravdu mnoho (donedávna i Steva Jobse). Není se proto čemu divit, že právě tyto filmy patří mezi první vlaštovky.

Jak ale česky dabované filmy v iTunes Store nalézt? Není to tak těžké. Apple nově zpřístupnil možnost vyfiltrování filmů dle kategorie „Films in your language“. Bohužel zde zatím chybí větší vzorek filmů, který by umožnil zjistit, zda bude následovat i nějaké jemnější filtrování podle žánrů apod.

iTunes - filmy v češtině

Jeden komentář »

  • Čáryfuk napsal:

    Ono za ty peníze si stejně filmy z itunes nikdo stahovat nebude. Navíc jestli tam hodlaj dávat jenom pohádky, tak to asi už vůbec. Ale je blbost chtít za to víc než za nový dvd.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar