Úvodní stránka » Software, Tip redakce

Messages z Mountain Lion nyní i pro Lion

Vložil na 17.2.2012 – 12.00 Jeden komentář

Již jsme vás informovali, že Apple do nové verze Mac OS X plánuje zařadit také iMessage z iOS a nahradit tak iChat. Nyní můžete Messages získat také pro Lion.

Apple uvolnil první betaverzi nástroje Messages, který nahrazuje iChat. Právě Messages bude jednou z hlavních novinek v chystaném Mac OS X 10.8 „Mountain Lion“, avšak již nyní je k dispozici také pro současnou generaci Mac OS X 10.7 „Lion“.

V prostředí Messages budete moci využívat všech komunikačních protokolů, na něž jste byli zvyklí u stávajícího nástroje iChat. Oproti němu však nabídne možnost přímé komunikace s iOS zařízeními, přenosy videí apod.

Zatímco současná verze Mountain Lion je k dispozici výhradně registrovaným uživatelům, program Messages si můžete snadno stáhnout i vy!

Získat jej můžete z oficiálních webových stránek Apple.

Jeden komentář »

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar