Úvodní stránka » Novinky

Mac OS X Lion 10.7.3 je venku!

Vložil na 2.2.2012 – 12.00 Jeden komentář

Finální podoba další aktualizace Mac OS X Lion je zde a kromě celé řady oprav přináší i podporu mnoha nových jazyků, mezi nimiž nechybí ani Slovenština.

Dlouho očekávaná nová major-update verze Mac OS X 10.7 „Lion“ se po několika betaverzích a release-candidate vydáních konečně dočkala ostrého uvedení. Mac OS X 10.7.3 spatřil světlo světa v noci na dnešek.

Kromě celé řady nových jazyků, které nyní v systému přibylo – a mezi nimiž nechybí kupříkladu Slovenština – jsme se dočkali také oprav několika chyb z předchozích verzí.

Především byla opravena chyba, která se objevovala při přihlašování k systému za pomocí čipové karty. Dále docházelo k problémům při sdílení souborů s MS Windows, jež by nyní měly být odstraněné. Kompletní seznam změn Apple uveřejnil na webu.

Aktualizace je dostupná prostřednictvím služby Software Update (Aktualizace softwaru) z Mac OS X.

Jeden komentář »

  • Radim Machara napsal:

    Super!! Slovenštinu sice nepotřebuju, ale čekal jsem na zlepšení wifi a to tady konečně je. Ještě mi přestal fungovat growl mail, ale vývojáři si pospíšili a je už k dispozici nová verze.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar