Úvodní stránka » Magazín, Vybíráme

Koncert Paula McCartneyho živě v iTunes

Vložil na 8.2.2012 – 6.00 2 komentářů

Již v pátek se v Capitol Studios uskuteční živý koncert „brouka“ Paula McCartneyho. Uživatelé iTunes si jej budou moci poslechnout zcela zdarma.

Koncert bude vysílán jako live stream, a to jak v audio, tak i video podobě. Uživatelé tak budou moci sledovat koncert v pohodlí svého domova, a to navíc zcela zdarma.

Apple měl vždy k Beatles velice blízko a již v minulosti se Steve Jobs postaral o to, aby kompletní diskografie této skupina byla přístupná právě za pomoci iTunes. Nyní, když Paul McCartney vydal další album, rozhodl se jej Apple tímto způsobem podpořit a zpropagovat. Zároveň tak uživatelům nabídne velice exkluzivní a prémiový kousek.

Máte-li tedy chuť, nezapomeňte, že již v pátek 10. února brzy ráno, ve 4:00 našeho času, můžete tento koncert živě sledovat. A to na veškerých svých jablečných zařízeních, včetně Apple TV, kde si jej užijete asi nejvíce.

Paul McCartney koncert

2 komentářů »

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar