Úvodní stránka » Novinky, Tip redakce

iPad 3 předznamenává inovaci Apple TV

Vložil na 13.2.2012 – 12.00 Jeden komentář

Nová generace tabletu iPad, jejíž uvedení je očekáváno na přelomu února a března, by měla předznamenat také uvedení nové verze Apple TV a full HD obsahu iTunes.

Tablet iPad 3, nástupce současného modelu, je očekáván na konci února nebo začátku března. Předpokládá se, že bude vybaven novým displejem s retina technologií, který bude umožňovat nativní rozlišení 2048×1536 pixelů.

Takové rozlišení je již vhodné pro zobrazování full-HD (1080p) obsahu, který však na iTunes Store prozatím chybí. Objevují se proto spekulace, že právě v návaznosti na tuto novou technologii dojde také k rozšíření nabídky filmů a videí o full-HD.

Také současná generace Apple TV umožňuje přehrávání videí s maximálním rozlišením 720p, takže lze očekávat, že po přidání nového obsahu dojde také k uvedení nové verze Apple TV, která bude již toto rozlišení podporovat.

Apple TV by měl být vyvíjena podle všeho i nadále, zcela nezávisle na produktu, který je v médiích označován jako Apple iTV. Právě „iTV“ má být totiž plnohodnotnou televizí z dílny Apple, která přinese funkce Apple TV již zabudované v samotném těle přístroje a dále bude doplněna o mnoho dalších novinek (například hlasovou asistentku Siri).

Jeden komentář »

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar