Úvodní stránka » Hardware, Tip redakce

iPad 3: Fotky nového displeje

Vložil na 10.2.2012 – 12.00 Žádný komentář

Včera jsme vám přinesli fotografie údajného zadního krytu tabletu iPad 3. Nyní máme k dispozici i fotografie displeje. Co myslíte, jde skutečně o nový iPad 3?

Již ve včerejším článku jsme uvedli porovnání zadního krytu tabletu iPad 2 s jeho novým nástupcem iPad 3. Tyto fotografie údajně unikly přímo z čínských výrobních továren, kde dochází k montáži výsledných produktů.

Nyní server iLab Factory uveřejnil také porovnání displeje iPad 2 s údajným displejem z iPad 3. Ten je rozměrově shodný se stávajícím, lišit se však mají především rozlišením. Nový displej by měl, podle všeho, vyrábět Sharp. Bližší informace však dosud nejsou známy.

Zdroj citovaný iLab Factory také vyvrátil předchozí spekulace o tom, že by iPad 3 měl mít stejný procesor jako iPad 2. Zda se však dočkáme skutečně čtyřjádrového procesoru A6 nebo jen rychlejšího A5, to je zatím ve hvězdách.

iPad 2 & iPad 3 - porovnání displejů

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar