Úvodní stránka » Novinky, Vybíráme

FBI uvolnila spisy týkající se Steva Jobse

Vložil na 10.2.2012 – 6.00 Jeden komentář

FBI na základě několika žádostí uvolnila spisy, které se týkají sledování Steva Jobse v roce 1991. Tehdy se uvažovalo o jeho zapojení do prezidentského výboru.

V roce 1991 se o Stevu Jobsovi uvažovalo jako o možném kandidátu do prezidentského výboru. Jako všichni takoví kandidáti však musel být podroben důkladnému prověření ze strany FBI.

Právě Federální úřad pro vyšetřování tehdy Steva Jobse sledoval, vyzpovídal jeho nejbližší přátele a kolegy. V oficiálních zprávách se na základě těchto aktivit následně objevily informace o tom, že Steve Jobs bere tvrdé drogy, je posedlý mocí a nemá smysl pro fair-play. Bylo mu také vytýkáno, že naprosto běžně lže i nejbližším přátelům.

I přes veškerá tato zjištění byl nakonec Steve Jobs ze strany FBI do prezidentského výboru H. W. Bushe doporučen jako vhodný kandidát.

Připomeňme, že veškerá tato „šokující“ zjištění již před časem veřejnosti odhalil také oficiální životopis Steva Jobse od Waltera Isaacsona.

FBI: Zpráva o Stevu Jobsovi

Jeden komentář »

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar