Úvodní stránka » Software, Tip redakce

Combo Update Mac OS X 10.7.3 řeší problémy s aktualizací

Vložil na 6.2.2012 – 12.00 Žádný komentář

Brzy po uvedení dosud poslední aktualizace Mac OS X 10.7.3 se ozvalo velké množství uživatelů, u nichž se vyskytla řada potíží. Jak jim předejít a jak je vyřešit, když už nic jiného nezbývá?

Uvedení nové aktualizace způsobilo u mnoha uživatelů problémy s následnou funkčností systému. Důvodem těchto problémů byl chybný zápis aktualizovaných dat do stávajících souborů.

Apple proto aktualizaci již stáhnul a zpřístupnil uživatelům místo ní tzv. combo update. Ten obsahuje namísto aktualizačních řetězců přímo nové verze jednotlivých aktualizovaných souborů. Prozatím se tedy zdá, že je problém vyřešen.

Instalace combo update řeší umožní problému nejen předejít, ale také jej vyřešit. Patříte-li tedy do skupiny postižených uživatelů, postačí, když si stáhnete a nainstalujete tuto aktualizaci a vše by mělo nadále fungovat v pořádku.

Mac OS X 10.7.3 Combo Update je k dispozici na oficiálním webu Apple.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar