Úvodní stránka » Hardware, Vybíráme

Boombox: Hlasitý kamarád do kapsy

Vložil na 24.2.2012 – 6.00 Žádný komentář

Mini Boombox od Logitechu je skvělým pomocníkem pro všechny milovníky multimédií, kterým nestačí slabý a nepříliš dobrý zvuk samotného smartphonu.Jak už je z názvu tohoto systému patrné, jedná se o malý zvukový systém, který díky kompaktnímu návrhu a skladnosti můžete mít takřka stále u sebe.

Zvukový systém Logitech Mini Boombox je sice malý, ale jeho velikost spočívá v jeho vlastnostech a výkonu. Má speciálně navrženou akustickou komoru, díky níž si můžete vychutnat skvělý zvuk s posílenými basy, a praktický hlasitý telefon s vestavěným mikrofonem, který vám nabídne telefonování s čistým, nerušeným zvukem v kanceláři, v autě nebo na zahradě vašeho domu. Výborně se hodí pro telefonní hovory nebo video chat – ať budete sami nebo si vás bude povídat více.

Boombox (1)Systém Logitech Mini Boombox lze snadno spárovat s oblíbenými smartphony, tablety a dalšími zařízeními, jež při komunikaci přes rozhraní Bluetooth podporují zvukový profil Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), a spolupracuje s telefony vybavenými podporou profilu Bluetooth Hands-Free Profile (HFP 1.5). Je napájen z interní baterie, která se dobíjí přes rozhraní USB – takže se nikdy nemusíte zatěžovat výměnou baterií – a její kapacita vydrží až na deset hodin provozu v závislosti na způsobu používání a okolních podmínkách. To je dostatečně dlouhá doba, abyste si s přáteli mohli spolu poslechnout celé playlisty svých oblíbených skladeb nebo být vzhůru celou noc a povídat si po telefonu. A díky podsvícenému dotykovému ovládacímu panelu lze přístroj snadno ovládat v noci i ve dne.

Boombox (2)Logitech Mini Boombox je v prodeji za ceny od 1.499 Kč.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar