Úvodní stránka » Novinky, Tip redakce

Apple dále posiluje

Vložil na 1.2.2012 – 6.00 Žádný komentář

Akcie společnosti Apple i nadále výrazně posilují. Po korekci, která následovala bezprostředně po vyhlášení výsledků, zaznamenaly trhy opět další posun.

Po vyhlášení finančních výsledků stouply akcie společnosti Apple až na dosud rekordních $ 468.95 USD. Takový posun byl logicky následován korekcí, kdy hodnota klesla na zhruba na $ 448 USD za akcii.

Nyní však Apple zaznamenal další růst a zvolna útočí na maximum. Akcie AAPL obchodované na americké technologické burze NASDAQ stouply do včerejšího zavření trhů na úctyhodných $ 456.48 USD, což je posun o plných osm bodů za pouhých pět dní.

Podobně si počínaly také akcie Apple s tickerem APC.F obchodované na německé burze ve Frankfurtu, které vytvořily nový historický rekord € 349.60 EUR.

Lze očekávat, že s příchodem nového iPadu bude, již tak lehce nadhodnocený, Apple dále posilovat. Ve výsledku lze očekávat, že se hodnota akcií v následujících měsících dotáhne až na úroveň jiného giganta burzy Nasdaq, Google (aktuálně $ 580.11 USD), přestože již nyní má Apple vyšší tržní kapitalizaci.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar