Úvodní stránka » Software, Tip redakce

Adobe představilo Photoshop Touch pro iPad 2

Vložil na 28.2.2012 – 12.00 Žádný komentář

Společnost Adobe představila mobilní verzi svého oblíbeného grafického editoru Photoshop, nyní ve variantě pro tablety iPad 2. Podívejme se, co vše umožňuje.

Adobe Photoshop Touch pro tablet iPad 2 byl uveden v pondělí 27. února. Stal se tak první de facto „plnohodnotnou“ variantou Photoshopu pro tablet.

Až dosud byla k dispozici verze Photoshop Express, která však popravdě za moc nestála. Nyní, s nástupem Photoshop Touch, jenž je však k dispozici výhradně pro iPad 2, mohou uživatelé naplno využívat hlavních předností Photoshopu, které znají i z desktopových systémů.

Photoshop Touch (1)Řeč je zde především o vrstvách a kanálech. K dispozici jsou však i nejrůznější pokročilé editační nástroje nebo speciální efekty, s nimiž můžete relativně snadno dosáhnout opravdu mimořádných úspěchů při editaci obrázků či například pořízených fotografií.

Photoshop Touch (2)K dispozici rovněž bude nová služba Creative Cloud, jejímž prostřednictvím bude uživatel za mírný poplatek moci synchronizovat data mezi iPadem a desktopou variantou.

Photoshop Touch je k dispozici na iTunes Store ve verzi pro iPad 2 za cenu $ 9,99 USD, resp. € 7,99 EUR.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar