Úvodní stránka » Novinky, Tip redakce

Ve Francii a Švýcarsku rostou průhledné Apple Store

Vložil na 18.1.2012 – 12.00 2 komentářů

Apple se pustil do stavby dalších nových prodejen Apple Store. Ty vyrostou v jižní Francii a ve Švýcarsku. A jejich design je zase o něco propracovanější.

Již nedávno otevřené obchody v Asii či v New Yorku přinesly nový koncept. Nádech inovace a další krok ve využívání nových prvků a technologií, stejně jako ještě větší důraz na použití skla prakticky k veškerým účelům.

Ještě dále pak mají zajít nové Apple Store, které se objeví v jižní Francii a ve Švýcarsku. Ty mají být ze všech stran, včetně stropu a podlahy, celé skleněné a průhledné. Jedinou neprůhlednou stěnou bude část za hlavním pultem a Genius Barem, která bude skrývat zázemí obchodu.

Apple Store FranceNová koncepce je tedy zase o něco pokrokovější a promyšlenější. Již delší dobu se vedou diskuse o tom, zda nějaký Apple Store vyroste také v České republice. I když to tak dlouho nevypadalo, nově se zdá, že naděje přeci jenom svitla. Spekuluje se dokonce o tom, že by se mohly objevit hned dva značkové obchody Apple – jeden v chystaném obchodním centru v Ostravě a další v Praze. Zda tomu tak ale opravdu bude, to je zatím ve hvězdách.

2 komentářů »

  • Petr napsal:

    Apple Store po česku bude maximálně nějakej rohovej obchod v Centru Chodov a tím to zhasne. Nedělal bych si iluze.

    • redakce napsal:

      Apple má přísné standardy na to, jak co bude vypadat a tyto standardy prosazuje v globálním měřítku. Pokud by tedy došlo k tomu, že skutečně v ČR nějaký Apple Store vznikne (zatím je to ryzí spekulace a pravděpodobnost není nikterak vysoká), jistě by byly tyto standardy prosazovány i zde.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar