Úvodní stránka » Magazín, Vybíráme

Soutěžte s AppZone o hodnotné ceny

Vložil na 2.1.2012 – 12.00 2 komentářů

Začal nám další rok a stejně jako v tom minulém pro vás na AppZone chystáme řadu novinek. Uvítáme, pokud se s námi podělíte o některé své nápady.

V posledních týdnech jsme obdrželi velké množství dotazů na soutěže. Právě soutěže byly v uplynulém roce evidentně nejžádanější ze strany vás, našich čtenářů.

Důvod, proč jsme soutěže na čas pozastavili, byl ten, že i přes jasně deklarovaná pravidla bylo mnoho těch, kteří se snažili systém obejít a posílali někdy i desítky soutěžních hlasů tak, abychom nepřišli na to, že se jedná o jednoho soutěžícího.

Věříme, že férovost a rovné šance jsou tím, co činí soutěže skutečně zajímavými a chceme proto nabídnout všem našim čtenářům stejnou šanci na výhru. V uplynulých několika týdnech jsme proto výrazně upravili programový kód kontaktního formuláře tak, aby podobné pokusy o obejití pravidel co nejvíce ztížil.

Již velice brzy se proto můžete těšit na další hodnotné ceny, mezi nimiž nebudou chybět aplikace, hry, ale ani knihy nebo dokonce další užitečný hardware!

Zároveň vás touto cestou vyzýváme, abyste se s námi podělili o své tipy zejména na software pro Mac OS X a iOS, který byste v soutěžích na AppZone rádi viděli. Pokusíme se ty nejzajímavější aplikace pro vás do soutěží začlenit. Své názory můžete vyjádřit buď v komentářích k tomuto článku nebo prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme vám.

2 komentářů »

  • Timur napsal:

    Určitě bych uvítal více soutěží o hardware, třeba i o nějaký levný. Ze software je určitě na místě třeba nějaká pěkná hra. Ne každý má Maca, ale třeba aspoň iPhone nebo iPad. Tak by asi bylo lepší dávat tyhle aplikace pro ios.

  • Faramir napsal:

    Určitě uvítám jakoukoliv soutěž, sice jsem ještě nikdy nic nevyhrál, ale třeba se to jednou zlomí :-) A jestli by to bylo možné, tak určitě i o HW a SW k Macu :-)

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar