Úvodní stránka » Software, Tip redakce

Siri pro iPad? Již brzy!

Vložil na 11.1.2012 – 12.00 2 komentářů

Virtuální asistentka Siri, kterou Apple představil spolu s iPhone 4S, by se mohla brzy podívat také na iPad. Svědčí o tom alespoň informace z nové betaverze iOS.

Již jsme vás informovali o tom, že v chystané verzi iOS 5.3.1 je pro iPhone 4S nově zavedena možnost vypnutí 3G signálu. Tuto volbu, kterou starší modely iPhone standardně disponují, Apple dosud uživatelům nejnovější generace telefonu nenabídl. Po četných stížnostech a odladění všech problémů však i tuto funkci konečně povolil.

Kromě toho se však v aktuální betaverzi, která je již třetí a poměrně odladěnou testovací verzí, iOS 5.3.1 objevila také zásadní zmínka pro uživatele tabletů iPad. Podle obsažených licenčních ujednání se totiž zdá, že právě uživatelům iPadu bude k dispozici také hlasová asistentka Siri.

Co však zatím není jisté je to, zda bude Siri skutečně k dispozici pro všechny modely nebo jen pro iPad 2 a potažmo iPad 3 anebo jde vyloženě o chystanou funkcionalitu právě výhradně pro iPad 3, kterého bychom se měli podle neoficiálních zpráv dočkat v den narozenin Steva Jobse, tedy 24. února.

Ať tak či onak, Siri na iPadu určitě mnohé potěší.

2 komentářů »

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar