Úvodní stránka » Software, Tip redakce

Novinky v iTunes

Vložil na 17.1.2012 – 12.00 Jeden komentář

Ve službě iTunes se objevilo několik čerstvých novinek. Tou hlavní je zpřístupnění služby iTunes Match pro devatenáct nových zemí a v samotném iTunes pak zobrazení náhledů.

V průběhu včerejšího dne došlo k dalšímu masivnímu rozšíření služby iTunes Match. Ta mj. umožňuje „legalizaci“ dříve získaných hudebních skladeb za mírný poplatek, spolu s jejich následným získáním v unifikované kvalitě oficiálního vydání příslušné skladby.

Nově je služba iTunes Match dostupná v dalších 19 zemích, mezi nimiž nechybí například Nizozemí, některé státy střední a jižní Ameriky nebo Karibiku, stejně jako baltské republiky. Celkem je tak v tuto chvíli možné službu iTunes Match využívat v 37 zemích na celém světě a toto číslo i nadále poroste.

V iTunes Store se pak objevila další nová funkce. Je jí rychlý náhled, který umožňuje získání bližších informací o příslušné položce bez nutnosti jejího přímého otevírání. Zkrátka jen najedete na ikonu a je to. Přímo z prostředí rychlého náhledu pak můžete příslušnou položku také zakoupit nebo, v případě hudebních skladeb, stáhnout ukázku.

Výrazných změn v iTunes bychom se pak měli dočkat v souvislosti s uvedením chystaného iPhone 5, který přijde zřejmě počátkem léta tohoto roku.

Jeden komentář »

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar