Úvodní stránka » Novinky, Tip redakce

Nezmeškejte WWDC

Vložil na 5.1.2012 – 6.00 2 komentářů

Konference WWDC je tradičně největší světovou vývojářskou konferencí. Každý rok ji pořádá Apple pro vývojáře, obzvláště pak se zaměřením na iOS. Problém však je, že již v prvních hodinách po registraci jsou vstupenky prodané.

Popularita WWDC je natolik vysoká, že i přes značně vysokou cenu (cca $ 1.500 USD) bývají veškerá místa vyprodána již během několika hodin od spuštění registrací.

Na konferenci totiž přednášejí a zároveň aktivně řeší problémy vývojářů ti nejlepší programátoři přímo z Apple. A to jak ti, kteří stojí za nejvýznamnějšími aplikacemi této značky, tak i ti, kteří navrhují samotný operační systém. Konzultace s takovými odborníky je proto vždy velice ceněnou záležitostí.

I když nás konference WWDC čeká až za zhruba půl roku, již nyní spustili vývojáři Anthony Herron a Aaron Wardle službu, která vám ihned po zahájení registrací zašle SMS zprávu, abyste tak vůbec měli šanci místo včas získat.

Máte-li tedy zájem o účast na letošní WWDC, určitě se registrujte do této služby. Na AppZone vám však samozřejmě přineseme i kompletní zpravodajství týkající se celé konference.

2 komentářů »

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar