Úvodní stránka » Novinky, Vybíráme

Media Event již tento měsíc

Vložil na 3.1.2012 – 6.00 Žádný komentář

Apple chystá velikou tiskovou konferenci v New Yorku na konec ledna. Zdá se však, že zde nedojde k odhalení nového hardware, ale dočkáme se spíše vylepšení některých služeb.

Konkrétně by měl Apple představit nové služby v oblasti publikování knih a časopisů a jejich distribuce v rámci iTunes App Store. Právě služby iBooks a News Stand jsou klíčovými prvky pro zpřístupnění knih a časopisů uživatelům iOS zařízení v elektronické formě přímo z rukou Apple.

Jak se však zdá, současná podoba iBooks nedostačuje a oproti konkurenci – tedy především Amazonu – zaostává. Není proto divu, že se chce Apple trochu vyšvihnout a představit nějaké zajímavé novinky, které by měly být pro uživatele citelným důvodem k opuštění platformy Kindle a přesedlání na iBooks.

Spekulovalo se dokonce o vlastní čtečce s elektronickým papírem, jíž by Apple konkuroval právě Amazonu, avšak taková informace se prozatím nepotvrdila a nezdá se ani příliš pravděpodobná. Je zřejmé, že Apple chce cílit spíše na doladění svého software a usnadnění přístupu ke knihám a magazínům uživatelům.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar