Úvodní stránka » Hardware, Vybíráme

iPad 3 nebo iPad 2S?

Vložil na 12.1.2012 – 6.00 3 komentářů

Zdá se, že očekávaný nový model tabletu iPad nebude zase tak revoluční, jak se ještě donedávna zdálo. Nakonec by mohlo jít spíše o kosmetické změny „pod kapotou“.

Nová generace tabletu se již začala údajně vyrábět. Tvrdí to alespoň japonský portál Macotakara s odvoláním na své přímé zdroje ve Foxconnu, jednom z hlavních partnerů Apple, v jehož dílnách dochází k montování prakticky všech jeho produktů.

Oproti současnému modelu tabletu iPad dojde především k vylepšení displeje. Nově by měl být tablet osazen kvalitním displejem značky Sharp s technologií Retina (podobně jako poslední dvě generace iPhone) a rozlišením 2048×1536 pixelů. Podporovat by měl také služby hlasové asistentky Siri.

Kromě toho se pak v novém tabletu dočkáme ještě nového procesoru Apple A6, který nabídne opět o něco vyšší výkon, svižnější chod a rychlejší reakce zařízení. To ocení zejména hráči.

Nic dalšího, co by iPad 3 výrazným způsobem odlišovalo proti současné druhé generaci, však dosud zveřejněno nebylo. Nezbývá tedy než si počkat na ostré uvedení. Zdroje Macotakary potvrdili, že nový iPad by se měl do distribuce dostat již počátkem března, což odpovídá spekulacím o jeho představení veřejnosti v den narozenin Steva Jobse, 24. února 2012.

3 komentářů »

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar