Úvodní stránka » Knihy, Vybíráme

Inside Apple vyjde česky

Vložil na 31.1.2012 – 6.00 Žádný komentář

Kniha Inside Apple vyjde již brzy v českém překladu. Po informacích, na něž upozornila některá česká média, nám to potvrdili i pracovníci vydavatelství Computer Press.

Právě Computer Press totiž práva na český překlad knihy Inside Apple zakoupil. Tato publikace, která vyšla v angličtině 25. ledna, vzbudila mimořádný zájem ze strany veřejnosti, protože poodhaluje roušku tajemství nad fungováním nejhodnotnější a nejúspěšnější společnosti současnosti.

Práva na český překlad zakoupilo vydavatelství Computer Press, které patří dlouhodobě k nejúspěšnějším českým vydavatelům počítačové a ekonomické literatury. Upozornil na to fanouškovský portál Jablíčkář.cz a další média. Informaci nám potvrdili přímo pracovníci Computer Pressu.

Lze očekávat, že kniha bude uvedena na pulty českých knihkupců jako prioritní záležitost, tedy nejpozději koncem března.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar