Úvodní stránka » Software, Tip redakce

Google Translate podporuje iPad

Vložil na 6.1.2012 – 12.00 2 komentářů

Společnost Google aktualizovala svou velice populární aplikaci Google Translate, která byla dosud přístupná pouze uživatelům iPhone. Nově je možné jejích služeb využívat také na iPadu.

Google Translate slouží, stejně jako webová obdoba, ke snadnému překladu větších textových celků mezi zvolenými jazyky. Aktuálně je k dispozici 63 světových jazyků s velice rozsáhlou a propracovanou slovníkovou databází.

iOS verze Google Translate nabízí taktéž možnost překladu mluveného slova, takže není zapotřebí text psát, ale stačí jej vyslovit. Překlad se poté sám vypíše ve standardní formě. Tato funkce je aktuálně dostupná pro 17 jazyků.

Google Translate (iPad)Google Translate však bylo dosud možné používat výhradně v telefonech iPhone a přehrávačích iPod. Teprve nyní, s vydáním aktuálního updatu, Google umožnil používání aplikace také uživatelům tabletů iPad. Chcete-li mít tedy po ruce šikovného osobního překladatele, nelze než doporučit právě tento program.

Odkaz na iTunes Store (zdarma)

2 komentářů »

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar