Úvodní stránka » Novinky, Vybíráme

Další figurka Steva Jobse?

Vložil na 4.1.2012 – 6.00 Jeden komentář

Není to tak dávno, co se na trhu objevila dnes již legendární postavička Steva Jobse od společnosti MIC Gadget. Ta byla brzy po svém uvedení na nátlak Applu stažena. Nyní se chystá nová varianta.

Společnost MIC Gadget byla v minulosti zažalována za to, že na trh uvedla model postavy Steva Jobse opatřený stojánkem ve tvaru loga společnosti. Jen několik dní po uvedení tohoto modelu na trh proto došlo k jeho stažení.

Nyní se k podobnému počinu chystá také společnost Dragon in Dream, která již v minulosti představila podobně ztvárněné figurky významných osobností veřejného života, kromě jiného i George Bushe, a to vždy v mimořádně kvalitním a skutečně vysoce profesionálním a detailním zpracování.

Právě vysokou řemeslnou úroveň zpracování lze proto očekávat také u podobizny Steva Jobse, jejíž prodejní cena je dle odhadů plánována na částku malinko pod 2.000 Kč ($ 99.99 USD).

Steve Jobs (figurka)I když lze očekávat, že bude na výrobce ze strany rodiny Steva Jobse i společnosti Apple vyvíjen nátlak na stažení, je nepravděpodobné, že by k němu v tomto případě došlo. Přesto však, pokud máte zájem, raději si pospěšte a figurku si pořiďte co nejdříve po jejím uvedení, které je plánováno na konec února.

Jeden komentář »

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar