Úvodní stránka » Magazín, Tip redakce, Vybíráme

AppZone hledá překladatele

Vložil na 27.1.2012 – 12.00 Žádný komentář

Již v brzké době chystáme na AppZone několik nových tutoriálů a užitečných příruček pro uživatele. Rádi bychom je však nabídli také v anglické verzi. Máte chuť nám pomoci?

AppZone.cz v současné době hledá schopného překladatele z češtiny do angličtiny, který má povědomí o terminologii značky Apple a zároveň chuť trochou práce za rozumný peníz přispět komunitě uživatelů jablečných produktů.

Máte-li zájem, ozvěte se nám, prosím, prostřednictvím kontaktního formuláře. Připojte také ukázku nějakého vašeho překladu z češtiny do angličtiny, k tomu stručný popis toho, s čím pracujete, jaké máte zkušenosti, kde jste se naučili anglicky, informace o případném certifikátu apod. Zkrátka pár řádků o vás.

Očekáváme také vaši představu o ceně za NS. Berte, prosím, na vědomí, že se jedná o značně limitovaný projekt. Věříme ale, že určitě nalezneme společnou řeč.

Jestliže se spolupráce vydaří a obě strany budou spokojené, je v budoucnu možná dlouhodobější spolupráce na dalších projektech (CZ-EN i opačně).

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar