Úvodní stránka » Knihy, Vybíráme

Walter Isaacson rozšíří biografii Steva Jobse

Vložil na 19.12.2011 – 6.00 Žádný komentář

Walter Isaacson, který je autorem nejprodávanější knihy roku – jediné oficiální biografie Steva Jobse, se rozhodl svou knihu rozšířit o další kapitoly.

Materiálu má koneckonců dostatek, protože se Stevem Jobsem, jeho rodinnými příslušníky, spolupracovníky, přáteli i obchodními rivali absolvoval desítky hodin rozhovorů. Z nich pak vybral to, co považoval za nejzajímavější a sestavil do podoby jediné oficiální biografie Steva Jobse, která kdy vyšla.

Zájem čtenářů však ukazuje, že by chtěli vědět více. Koneckonců, tato kniha se brzy po svém uvedení stala prodejním hitem a zároveň nejprodávanější knihou letošního roku. Její světový úspěch se projevil i v českém vydání, které v současnosti taktéž patří k nejprodávanějším knihám na našem trhu.

Walter Isaacson plánuje nové vydání rozšířit především o poznámky ze setkání, několik dalších zajímavých příhod z života Steva Jobse a v neposlední řadě chce také věnovat více prostoru závěru jeho života a smrti.

Kdy se této rozšířené verze dočkáme, to prozatím neví asi ani sám autor. Je však pravděpodobné, že se tak stane ještě v prvním pololetí roku 2012. Zda bude následovat i rozšíření českého vydání, to prozatím nevíme.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar