Úvodní stránka » Novinky, Tip redakce

Vyšla aktualizace iBooks

Vložil na 7.12.2011 – 12.00 Žádný komentář

Apple uvolnil aktualizaci služby iBooks, díky které si můžete snadno pořídit vybranou knihu v elektronické podobě a rovnou si ji na iPhone přečíst.

Čtečky knih jsou v hardwarové i softwarové podobě jedním ze současných hitů a nativní službou tohoto formátu pro iPhone je iBooks. Zde si můžete vybrané tituly rovnou koupit (nově dokonce už i české knihy některých vydavatelů).

Apple nyní uvedl aktualizaci této aplikace na verzi 1.5, která v sobě zahrnuje několik příjemných vylepšení, která oceníte zejména při častějším využívání iBooks.

Velice užitečnou novinkou je od této verze noční režim. Díky tomu vás nebude telefon v noci oslňovat a budete schopni si číst delší dobu bez toho, aby vás rozbolely oči. Dále je k dispozici full-screen režim, díky kterému vás již nebude při čtení vůbec nic rušit. A v neposlední řadě jsme se dočkali také možnosti přidávání vlastních poznámek, což může být jistě užitečné zejména u odborného textu.

Z dalších novinek jmenujme například nová písma, přepracované menu nebo nové typy obálek zakoupených knih. Aktualizace iBooks na verzi 1.5 je dostupná samozřejmě zdarma z iTunes.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar