Úvodní stránka » Hardware, Tip redakce

Vánoce přinesly 7 milionů aktivací iOS zařízení

Vložil na 28.12.2011 – 6.00 Žádný komentář

Vánoce znamenají každoroční žně pro výrobce a prodejce veškerého sortimentu, především pak elektroniky a mobilních přístrojů. Letos tomu nebylo jinak.

V průběhu letošních Vánoc bylo očekáváno, že Apple prodá rekordní množství svých produktů, v čele pak s nejnovějším modelem chytrého telefonu – iPhone 4S.

A nutno říci, že očekávání se zcela naplnilo, ba došlo k jeho výraznému překonání. Ač byl iPhone 4S nejžádanějším vánočním dárkem, málokdo by čekal, že v průběhu svátků dojde k aktivaci více než sedmi milionů nových zařízení!

Samozřejmě sem spadají veškeré produkty Apple, tedy nikoliv pouze iPhone, ale i tablet iPad nebo multimediální přehrávač iPod. Zároveň významnou část prodejů zřejmě tvořily i starší modely iPhonů (konkrétní údaje o prodejnosti nebo aktivaci příslušných modelů Apple neuvedl).

Celková suma sedmi milionů nových aktivací je však závratná a pouze jasně potvrzuje silné postavení Apple na vrcholu současných producentů mobilních zařízení. Nechme se překvapit, zda si tento post udrží i v roce 2012 či z něj bude sesazen některým ze svých dravých konkurentů.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar