Úvodní stránka » Software, Vybíráme

Umyjte si krokodýla!

Vložil na 7.12.2011 – 6.00 Žádný komentář

Dnes se podíváme na mimořádně zdařilou hru společnosti Disney, která si ihned získala první příčky v iTunes Store. Krokodýl Swampy jistě zaujme i vás.

Společnost Disney patří mezi významné producenty v herním businessu. Platí to velmi zřetelně také na platformě iOS – možná i proto, že Steve Jobs byl v představenstvu Disney a někdejším majitelem a ředitelem Pixaru.

Právě Disney stojí za hrou Where’s My Water?, kde roztomilému krokodýlu Swampymu, žijícímu ve stokách velkoměsta, pomáháte dostat vodu do rozbitého vodovodního potrubí, aby se mohl osprchovat.

Swampy (1)Námět jednoduchý, přímo triviální a rozhodně nijak originální. I přesto je ale díky skvělému zpracování hra skutečně návyková. Přiznávám, že je zřejmé, že byla navržena spíše pro děti předškolního věku. Krokodýl Swampy si ale brzy získá i vás a řešení stále obtížnějších labyrintů a překážek ve stokách nejednou zavaří mozkové závity i dospělému hráči.

Grafická úroveň zpracování je v klasickém hávu Disneyho standardu pro podobné plošinovky. Pěkná, chytlavá, místy trochu kýčovitá, ale rozhodně velice zdařilá. Jestliže tedy máte chvilku času a chcete si procvičit logické myšlení, může vám Swampy dobře posloužit.

A pozor, v časově omezené akci máte nyní možnost získat hru zdarma – stačí se na Facebooku stát fanouškem stránky App Store a obdržíte promo kód pro získání hry v iTunes zdarma.

Odkaz na iTunes (€ 0.99 EUR)

Hodnocení - 4 body

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar