Úvodní stránka » Novinky, Tip redakce

Twitter se mění

Vložil na 9.12.2011 – 12.00 Žádný komentář

Mikroblogovací sociální síť doznává zásadních změn ve svém designu a spolu s tím se mění také aplikace pro iOS. Podívejme se co nás čeká.

Mění se kompletní design webových stránek. Samotná změna je však údajně prováděna v cyklech, a proto mnozí uživatelé ještě vidí staré rozhraní, zatímco někteří již pracují v novém. Během několika málo týdnů by však mělo dojít ke sjednocení a všichni se dočkáme nově přepracovaných webových stránek.

Spolu se změnou webu se však mění také klientské aplikace pro iOS zařízení, tedy oficiální komunikační klient pro iPhone/iPod Touch. V případě verze pro iPad si budete na aktualizovanou aplikaci ještě muset chvilku počkat.

Samozřejmostí je i zde zcela nové a přepracované grafické rozvržení aplikace. Dále pak byla přidána nová čtyři navigační tlačítka – Home, Connect, Discover a Me.

V první záložce, Home, nalezneme výchozí informace, startovní stránku celé služby. Prostřednictvím Connect se pak můžete podívat na veškeré informace související s vaší aktivitou (vlastní tweety). Tlačitko Discover vám umožní nalézt nové přátele, zkoumat tweety ostatních apod. Pod záložkou Me pak naleznete informace o vlastním účtu.

Jednoduché a efektivní rozvržení aplikace slibuje snazší přístup na Twitter každému, kdo se dosud zdráhal do tweetování zapojit. Avšak jakou oblibu si nová verze oficiálního klienta skutečně získá, to je zatím ve hvězdách.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar