Úvodní stránka » Magazín, Vybíráme

Štastný rok 2012 přeje AppZone

Vložil na 30.12.2011 – 6.00 Žádný komentář

Končí první kalendářní rok, v němž jsme vám měli tu čest přinášet aktuální informace ze světa moderních technologií značky Apple. Je tedy na čase bilancovat.

Za pouhých devět měsíců existence AppZone.cz se nám podařilo získat početnou komunitu čtenářů, kteří se k nám rádi vracejí. Přinesli jsme vám řadu soutěží o hodnotné ceny, v nichž budeme brzy po Novém roce opět pokračovat.

Apple představil v roce 2011 několik novinek, včetně té nejočekávanější – iPhone 4S. Zároveň zažil mimořádné zvraty – odchod Steva Jobse z postu výkonného ředitele i jeho brzký následný odchod z tohoto světa. Otěže po něm převzal Tim Cook, dosavadní provozní ředitel společnosti, který se však velice dobře se svým údělem popral a pokračuje v našlápnuté jízdě ve stylu Steva Jobse, jen o něco otevřeněji a možná z lidského hlediska přístupněji.

Dočkali jsme se také českého Apple Online Store, iTunes Match pro české uživatele a v poslední době se dokonce spekuluje o možném otevření prvního (či prvních dvou) kamenných Apple Store v ČR. Rok 2011 byl bezesporu velice významným milníkem pro Apple i jeho české uživatele.

A co nás čeká v roce 2012? Dočkáme se tabletu iPad 3, údajně revolučního telefonu iPhone 5 a celkové inovace prakticky všech produktů společnosti. V iTunes by se mělo objevit více českých a česky dabovaných filmů a možná si je už v roce 2012 pustíme také na revoluční televizi z produkce Apple, o níž se v kuloárech posledních několik měsíců hovoří.

Určitě se máme na co těšit. Přejeme vám krásné prožití Silvestra a těšíme se na setkání v roce 2012!

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar