Úvodní stránka » Hardware, Tip redakce

Podpora až tří monitorů díky Ivy Bridge

Vložil na 8.12.2011 – 12.00 Žádný komentář

V průběhu dubna nebo května příštího roku se dočkáme uvedení nové řady procesorů značky Intel s kódovým označením Ivy Bridge. Díky nim bude například možné využít až tři monitory.

Až dosud bylo totiž možné využití pouze dvou monitorů. Konkrétně pak u MacBook Air jednoho externího plus interní obrazovky a u MacBook Pro dvou externích, ovšem s tím, že se interní obrazovka vypnula. Nově bude možné využít až tří obrazovek (včetně lokálního displeje).

Důvodem má být grafická karta Intel HD 4000, která bude osazována do nové řady procesorů Intel, Ivy Bridge. Ta bude mít překvapivě slušný výkon a její služby tak ocení například i hráči.

V každém případě se jedná o pokrok, protože nově bude možné využít o jeden displej na jednu grafickou kartu více než u současných modelů. V řadě případů může taková možnost přijít skutečně vhod a reálně ušetřit nemalé investice do dalšího technického vybavení určeného pouze k provozu další obrazovky.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar