Úvodní stránka » Software, Tip redakce

Mafia II pro Mac je již dostupná

Vložil na 2.12.2011 – 6.00 Žádný komentář

Hra Mafia II ve verzi pro Mac OS X je konečně dostupná prostřednictvím App Store. Chcete-li si vychutnat prostředí zločinu a mafiánských klanů, neváhejte.

O chystané portaci hry Mafia II na Mac OS X jsme vás informovali již dříve. Tento předvánoční dárek od vývojového týmu K2 Czech, který má na svědomí také populární Hidden & Dangerous nebo Vietcong, jistě potěší nejednoho hráče.

Hra vychází ve verzi „Director’s Cut“, což by mělo znamenat, že standardně obsahuje veškerá aktuálně dotupná rozšíření a doplňky. Za cenu necelých € 32 EUR to jistě potěší.

Systémové nároky přitom nejsou nijak extrémní a bez problémů si tak Mafia II vychutnají i vlastníci MacBook Pro ve verzi z roku 2010, stejně jako většina desktopových uživatelů počítačů Apple.

Pro hru budete potřebovatminimálně 2 GHz procesor Intel, 4 GB RAM a grafickou kartu s 256 MB paměti. Spuštění hry vyžaduje operační systém Mac OS X ve verzi alespoň 10.6.8 (Snow Leopard) nebo vyšší (Lion).

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar