Úvodní stránka » Novinky, Tip redakce

iPhone celebritou roku

Vložil na 6.12.2011 – 12.00 Žádný komentář

Jeden z nejpopulárnějších světových vyhledávačů, Yahoo, zveřejnil své statistiky za rok 2011. Vyplývá z nich, že nejvyhledávanějším heslem bylo slovo „iphone“.

Yahoo je jedním z předních vyhledávačů a i když u nás nedosahuje popularity Google a Seznamu, ve světě patří mezi naprostou špičku. Je tedy zajímavé sledovat, jaká klíčová slova si zde uživatelé nejčastěji vyhledávají.

Každý rok Yahoo zveřejňuje statistiky nejhledanějších slov a obvykle se na prvních místech umísťují celebrity nebo významné události, jež se v daném roce udály. Tentokrát je tomu však jinak.

Letošní „celebritou“ se stal iPhone, tedy přesněji řečeno – klíčové slovo „iphone“. Je to poprvé od roku 2002, kdy se nějaký technologický produkt na této pozici umístil. Jen pro úplnost doplňme, že tehdy se na první příčce umístila herní konzole Playstation 2.

Co myslíte, bude příští rok nejvyhledávanějším heslem „iphone 5″?

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar