Úvodní stránka » Magazín, Tip redakce

iPhone 5 si získává další pozornost veřejnosti

Vložil na 16.12.2011 – 6.00 Žádný komentář

Ve výsledcích vyhledávání Google se nyní na šesté příčce nejhledanějších slov umístil iPhone 5. Je zřejmé, že napětí mezi uživateli Apple i běžnou veřejností je veliké a každý se už na nový model těší.

Mezi nejrychleji rostoucími počty vyhledávání na Googlu se z klíčových slov nyní umístilo na šesté příčce heslo „iPhone 5″. Svědčí to částečně o tom, že telefon iPhone 4S byl pro jistou skupinu uživatelů a potenciálních zákazníků Apple spíše zklamáním, stejně jako o tom, že nový – a údajně zcela revoluční – telefon s nakousnutým jablkem ve znaku si získá velkou pozornost veřejnosti.

Faktem ale je, že uváděná statistika je počítána a delší období a zohledňuje tedy i čas před uvedením iPhone 4S, kdy ještě řada lidí věřila v uvedení iPhone 5 v letošním roce. Je ale zřejmé, že zájem o nový telefon stále neochabuje a jeho letní uvedení zřejmě bude ještě větší „pecka“ nežli tomu bylo v případě starších modelů.

Připoměňme, že iPhone 5 by měl být stejně revolučním zlomem, jaký v oblasti designu znamenal iPhone 4. Zároveň se hovoří o tom, že právě na iPhone 5 intenzivně pracoval Steve Jobs, který chtěl tento telefon pojmout jako nejvyšší ukázku nového a převratného designu.

iPhone 5 by měl být uveden začátkem léta 2012.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar