Úvodní stránka » Novinky, Vybíráme

Bude iPad 3 uveden v den narozenin Steva Jobse?

Vložil na 29.12.2011 – 6.00 Žádný komentář

Již dlouhou dobu se spekuluje o tom, kdy by mohl být uveden nový model populárního tabletu iPad. Nyní se zdá, že se nabízí jedno velice příhodné datum.

Už v minulosti jsme vás informovali, že iPad třetí generace by měl být uveden v průběhu prvního čtvrtletí roku 2012, tedy ještě přesněji někdy na přelomu února a března.

Média si však nyní začala všímat zajímavé souvislosti – 24. února by totiž oslavil své 57. narozeniny Steve Jobs, zakladatel a dlouholetý ideový lídr Apple, který se stal významnou ikonou pro celou komunitu jablečných uživatelů.

Právě den jeho narozenin, který navíc vychází na pátek – oblíbený den Applu pro zahájení prodeje nového produktu – je tak příhodným termínem k uvedení dlouho očekávaného tabletu iPad 3.

Nelze samozřejmě říci, že tomu tak opravdu bude. Jde ale o velice rozumnou a logickou spekulaci, která by odrážela i symbolismus často užívaný právě představiteli Apple. Zároveň by tak mohlo jít o vzdání holdu Stevu Jobsovi za jeho skvělou práci pro Apple.

O dalších informacích týkajících se tabletu iPad 3 vás budeme i nadále průběžně informovat.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar