Úvodní stránka » Magazín, Vybíráme

Apple zamaskoval chystaná zařízení

Vložil na 13.12.2011 – 6.00 Žádný komentář

V posledních betaverzích nového iOS 5.1 se objevily informace o nových zařízeních značky Apple, která by mohla světlo světa spatřit již příští rok. Vše ale bude zřejmě trochu jinak.

Již se spekulovalo o tom, na jaká všechna nová zařízení s logem Apple se můžeme v příštím roce těšit. Vodítko poskytly některé z nedávných betaverzí nového iOS 5.1, kde byly řetězce s informacemi o těchto zařízeních objeveny.

Aby však Apple zmátl senzacechtivé novináře a zvědavou konkurenci, rozhodl se vše trochu zamaskovat. V nové betaverzi iOS 5.1 se proto skrytě objevilo více než sto nových Apple zařízení, která by teoreticky mohla být podporována právě touto novou verzí mobilního operačního systému.

Je zřejmé, že se tak Apple snaží znejistit všechny o tom, co vlastně chystá. Naprostá většina uvedených zařízení je totiž jasně nesmyslná nebo natolik vzdálená současnosti, že se jich určitě nedočkáme. Nechybí tak například iPad 10 nebo iPhone 6. V této záplavě lze však těžko usuzovat, zda má nová verze iOS 5.1 předznamenávat brzké uvedení iPhone 5, iPad 3 či vůbec ničeho.

A právě o tuto nejistotu vývojářům Apple zjevně šlo. Ať už se v příštích měsících dočkáme čehokoliv, z betaverzí iOS již příliš informací nevytěžíme. Nezbývá tedy než se těšit právě na svůj oblíbený produkt a spoléhat na „zaručené zprávy“ z neoficiálních zdrojů.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar