Úvodní stránka » Software, Vybíráme

Apple uvolnil Mac OS X 10.7.3 pro vývojáře

Vložil na 21.12.2011 – 6.00 Žádný komentář

Apple uvolnil pro vývojáře registrované v partnerském programu nejnovější Mac OS X 10.7.3 build 11D36. Podívejme se, co zajímavého zde můžeme očekávat.

Celá nová verze by měla přinést několik drobných vylepšení pro řadu integrovaných nástrojů. Dočkáme se tak vylepšených funkcí v kalendáři iCal, e-mailovém klientu Mail, prohlížeči Safari nebo ve Spotlightu.

K nové verzi však nebyla prozatím uvolněna žádná dokumentace shrnující provedené změny a opravy, takže je vcelku obtížné posuzovat, co všechno by mělo být změněno. Tyto informace však budou zřejmě v brzké době doplněny.

Očekává se, že tato verze vyřeší některé drobné kosmetické vady, jež uživatelé reportují při používání a synchronizaci se službami iCloud. Právě výrazné posílení kooperace s iCloud již přinesla verze 10.7.2, jíž Apple uvolnil v polovině října. Od té doby však bylo reportováno několik méně podstatných problémů, jimiž se však Apple údajně zabýval právě v této chystané verzi.

Ostrého uvedení Mac OS X ve verzi 10.7.3 bychom se mohli, podle některých mimořádně optimistických odhadů, dočkat ještě před koncem roku 2011. Mnohem pravděpodobnější je však druhá polovina ledna nebo ještě vzdálenější termín.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar