Úvodní stránka » Hardware

Apple připravuje 7″ iPad

Vložil na 19.12.2011 – 12.00 Žádný komentář

O zmenšené variantě tabletu iPad se hovořilo již v minulosti. Apple měl, podle spekulací, nabídnout dva rozměry iPadu – standardní a zmenšený. Dosud se tak nestalo, ale údajně se v příštím roce skutečně dočkáme.

Samozřejmě se opět jedná pouze o spekulace a nelze tak říci, nakolik je uvedení zmenšené varianty tabletu iPad reálné. S ohledem na konkurenční Amazon Kindle Fire však dává smysl.

Právě tablet Kindle Fire totiž představuje jistou konkurenci na trhu s tablety disponujícími „odlehčenou výbavou“. Sem by tedy mohl mířit i nový bratříček chystaného tabletu iPad 3.

Samotný iPad 3 by se měl v prodeji objevit v prvním čtvrtletí roku 2012, jeho zmenšená varianta je pak očekávána asi s půlročním odkladem.

Malý iPad by neměl být tak dobře hardwarově vybaven jako velký tablet, lze proto očekávat například výrazně horší displej, pomalejší procesor apod. Měl by však představovat významnou konkurenci pro Kindle Fire a chystané další tablety Samsungu.

Nechme se tedy překvapit. Více by mohla napovědět již jarní keynote.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar