Úvodní stránka » Software, Vybíráme

12 dní Vánoc aneb „Ošatka“ podle Applu

Vložil na 8.12.2011 – 6.00 Žádný komentář

Apple se rozhodl zopakovat svůj úspěch z minulého roku a evropským zákazníkům po dobu dvanácti dní zdarma zpřístupní vybraný placený obsah iTunes.

Nedávno jsme vás informovali o nevydařené marketingové kampani Vodafonu, kde v rámci aplikace Ošatka mají zákazníci možnost získat každý den až do konce ledna tipy na zajímavý software pro iOS zdarma, slevové kupóny na nákupy nejrůznějšího zboží a příležitostně také placené aplikace zdarma, ovšem dosti pochybné kvality.

Celá tato akce byla inspirována kampaní společnosti Apple, která proběhla minulý rok v Kanadě a některých evropských zemích. Stejná kampaň se nyní opět chystá a v rozmezí od 26. prosince do 6. ledna nám v ní Apple nabídne zdarma prémiový obsah.

K dispozici by tak měly být hry a aplikace, písničky z iTunes, videa a hudební klipy. Zkrátka a dobře do výběru bude zahrnuto vše zajímavé, co můžeme na iTunes nalézt v placených sekcích.

Jediné, co pro využití této akce musíte udělat, je stáhnout si z iTunes Store zdarma aplikaci 12 Days of Christmas.

Pro úplnost připomeňme, že podobných akcí existuje více. Již nyní například naděluje vybraný software aplikace Appvent Calendar. Zde je však výběr kvalitativně nepříliš povedený.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar