Úvodní stránka » Magazín, Vybíráme

Vyhodnocení soutěže o Wi-Drive

Vložil na 7.11.2011 – 12.00 Žádný komentář

Celé dva týdny jste s námi mohli soutěžit o zajímavý a velice praktický wifi disk Wi-Drive od společnosti Kingston. Nyní nastal čas vyhlášení vítěze.

Za dva týdny nám do historicky první soutěže o hardware na stránkách AppZone.cz přišlo více než 870 soutěžních hlasů. Celkem 46 však bylo z důvodu porušení pravidel odstraněno a zneplatněno (důvodem ve všech případech bylo zasíání více hlasů z jedné IP adresy).

Pro účast v soutěži o tento výjimečný kus hardware stačilo, abyste nám zaslali svůj hlas se specifikací diskových kapacit, v nichž se Wi-Drive nabízí. Správná odpověď byla 16 a 32 GB.

Vítězem však může být ze všech účastníků pouze jeden. Tentokrát se jím stává pan Ludvík R. Děkujeme a výhru, 16 GB Wi-Drive od společnosti Kingston, zašleme do konce tohoto týdne.

Wi-Drive (1)

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar