Úvodní stránka » Software, Vybíráme

Stupid Zombies jsou zkrátka geniální

Vložil na 29.11.2011 – 12.00 Žádný komentář

Stupid Zombies jsou jednoduchou, ale přitom skvělou a skutečně zábavnou logickou hrou, kterou ocení všichni majitelé iPhone či tabletu iPad. Podívejme se na ni blíže.

Stupid Zombies se v posledních týdnech dočkaly zařazení mezi přední příčky v iTunes Store. Důvodem je především skvělá hratelnost, nápaditost a originalita celé hry.

O co ale vlastně jde? Máte k dispozici 5 nábojů, s nimiž musíte zlikvidovat všechny oživlé mrtvoly v daném levelu. Pokud tyto náboje vyčerpáte a některá zombie ještě žije, musíte si level zopakovat. Vaši protivníci – oživlí požírači mozků – stojí celou dobu na místě, stejně jako vy, a mezi nimi a vámi je několik překážek. Vaším úkolem je tedy využít tyto překážky takovým způsobem, aby se vystřelené kulky odrazily správným směrem a postupně zabily všechny zombie.

Stupid Zombies (1)Může to vypadat jako otřepaný nápad a někomu může trochu připomínat například i legendární Scorched Earth či jiné hry podobného ražení. Avšak není tomu tak – logika hry, sestavení levelů i likvidace nepřátel odrazem od stěn činí ze Stupid Zombies geniální a originální zábavu.

Stupid Zombies (2)Hra je navíc k dispozici zcela zdarma, autoři vydělávají na in-app nákupech Air Strikes, jimiž můžete v případě krajní nouze zlikvidovat všechny oživlé mrtvoly ze vzduchu. Ovšem já jsem prošel již více než 200 levelů a i když jsem se na několika z nich zasekl, nikdy jsem Air Strike nutně nepotřeboval. Stačí trocha trpělivosti a logického uvažování.

Stupid Zombies (3)Chcete-li si tedy zpříjemnit nudné chvilky, Stupid Zombies nelze jinak než doporučit.

Odkaz na iTunes Store

Hodnocení - 5 bodů

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar