Úvodní stránka » Software, Tip redakce

Safari 5.1.2 bylo dnes uvolněno

Vložil na 30.11.2011 – 12.00 Žádný komentář

Společnost Apple dnes uvolnila novou verzi svého populárního webového prohlížeče Safari. Nové opravy a aktualizace jistě oceníte.

Nová verze Safari je pouze minoritní aktualizací, avšak hodně se diskutovalo o tom, jaké opravy do ní Apple vlastně začlení. Nyní je tedy konečně jasno.

Apple se opět soustředil zejména na zlepšení stability prohlížeče, což ocení mnozí uživatelé Mac OS X 10.6, kteří si tu a tam na časté pády aplikace stěžovali. Dále byl odstraněn problém s nadměrným vytěžováním operační paměti, kterou prohlížeč nepotřeboval.

Dále jsme se dočkali vylepšené podpory formátu PDF, takže teď si například můžete nechat zobrazit PDF zároveň s dalším obsahem webové stránky.

V neposlední řadě pak byla odstraněna také často poukazovaná chyba, kdy na bílých nebo pruhovaných stránkách docházelo k výraznému blikání obrazu.

Aktualizaci Safari 5.1.2 můžete stáhnout prostřednictvím služby Software Update ze svého Mac OS X. Pro dokončení procesu instalace je nutné restartovat počítač.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar