Úvodní stránka » Vybíráme

Poslední slova: Oh wow!

Vložil na 1.11.2011 – 6.00 3 komentářů

Sestra Steva Jobse, Mona, v exkluzivním povídání pro NY Times uvedla řadu osobních detailů ze života Steva Jobse. Rozpovídala se také o posledních chvílích jeho života.

Americký NY Times přinesl rozsáhlý článek od sestry nedávno zesnulého zakladatele společnosti Apple, Steva Jobse. I když se poprvé setkali až když jí bylo 25 let, vybudovali si mezi sebou velice silný a blízký vztah.

Mona v rozhovoru vyprávěla o tom, jaký byl Steve za svého života a popsala řadu příhod. Vzpomínala, že si dokázal vychutnat každý okamžik a těšit se z maličkostí. Připomněla například jeho první setkání se svou budoucí ženou Laurene, do níž se hned bláznivě zamiloval a okamžitě se rozhodl, že si ji vezme.

Právě Lorene mu pak byla v posledních letech největší oporou. Spolu s ní i jeho dětmi pak byli se Stevem i v posledních okamžicích jeho života.

Je až příznačné, že Mona popisuje jeho smrt ne jako prohru, ale spíše jako dosažení vrcholu. Steve Jobs byl se svým osudem dlouho smířen a věděl co přesně jej čeká. Když umíral, řekl pouze: „Oh wow, oh wow, oh wow!

Celý článek si můžete v angličtině přečíst na webu nytimes.com.

3 komentářů »

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar